Warszawa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 500 PLN
Powierzchnia
47,20 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

English below

Zapraszam do wynajmu przytulnego mieszkania o powierzchni 47,2 m2, położonego w sercu Warszawy przy ulicy Aleja Wyzwolenia 9 – tuż obok Placu Zbawiciela.
To urocze mieszkanie znajduje się w historycznej kamienicy, co dodaje mu niepowtarzalnego uroku i charakteru.
Nieruchomość świeżo po remoncie - jeszcze niezamieszkała przez nikogo. 

ROZKŁAD:
Mieszkanie położone na III piętrze składa się z przytulnego salonu z balkonem, wygodnej sypialni, w pełni wyposażonej kuchni oraz łazienki z prysznicem. 

STANDARD:
Jasne, przestronne wnętrza stwarzają idealne warunki do wypoczynku i relaksu po dniu pełnym wrażeń w mieście.

LOKALIZACJA:
Jednym z głównych atutów tej lokalizacji jest bliskość Placu Zbawiciela, jednego z najbardziej znanych i kultowych miejsc w Warszawie. Plac ten słynie z wyjątkowej atmosfery, licznych restauracji, kawiarni i sklepów, co sprawia, że mieszkańcy mają dostęp do szerokiej gamy rozrywek i usług. Spacerując po okolicy, można poczuć puls miasta i zanurzyć się w jego niepowtarzalnym klimacie.
Dodatkowym atutem jest doskonała komunikacja z innymi częściami Warszawy. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe oraz metro co umożliwia szybkie i wygodne poruszanie się po mieście.

DODATKOWO:
+ czynsz administracyjny: 700 PLN
+ prąd według wskazań licznika
+ internet we własnym zakresie najemcy

Kaucja gwarancyjna w wysokości 8.000 PLN
Umowa najmu okazjonalnego - poświadczona notarialnie ze wskazaniem adresu (minimum 1 rok).
Mieszkanie dla najemców bez zwierząt.

To mieszkanie to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia w samym sercu stolicy, ceniących sobie wygodę, atmosferę miejskiego życia i bliskość licznych atrakcji. Zainteresowanych serdecznie zapraszam do kontaktu i osobistego zapoznania się z tą wyjątkową ofertą!

Patryk Jabłoński
Doradca ds. nieruchomości 
tel. +48 519 559 001
Kingdom Real Estate

Przy wynajmie pobieramy prowizję

---

I invite you to rent a cozy apartment with an area of 47.2 m2, located in the heart of Warsaw at Aleja Wyzwolenia 9 - right next to Plac Zbawiciela.
This charming apartment is located in a historic tenement house, which adds unique charm and character to it.
The property has recently been renovated - not yet inhabited by anyone.

SCHEDULE:
The apartment is located on the third floor and consists of a cozy living room with a balcony, a comfortable bedroom, a fully equipped kitchen and a bathroom with a shower.

STANDARD:
Bright, spacious interiors create ideal conditions for rest and relaxation after an eventful day in the city.

LOCATION:
One of the main advantages of this location is the proximity of Savior Square, one of the most famous and iconic places in Warsaw. This square is famous for its unique atmosphere, numerous restaurants, cafes and shops, which gives residents access to a wide range of entertainment and services. Walking around, you can feel the pulse of the city and immerse yourself in its unique atmosphere.
An additional advantage is excellent communication with other parts of Warsaw. There are bus, tram and metro stops nearby, which allows you to move around the city quickly and conveniently.

ADDITIONALLY:
+ administrative rent: PLN 700
+ current according to the meter readings
+ Internet provided by the tenant

Guarantee deposit of PLN 8,000
Occasional rental agreement - notarized, indicating the address (minimum 1 year).
Apartment for tenants without pets.

This apartment is an excellent option for people looking for a comfortable place to live in the heart of the capital, who value comfort, the atmosphere of city life and proximity to numerous attractions. If you are interested, please contact me and see this unique offer in person!

Patryk Jabłoński
Real estate advisor
tel. +48 519 559 001
Kingdom Real Estate

We charge a commission when renting

  • Winda: Tak
  • Dostępne w okolicy: Park, Szkoła, Restauracja, Bank
  • Komunikacja: Autobus, Metro, Tramwaj
Patryk Jabłoński

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KINGDOM REAL ESTATE Sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest KINGDOM REAL ESTATE Sp. z o. o. z siedzibą przy Walecznych 2/13, 03-917 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres m.bzdyra@kingdom.waw.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu