Warszawa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 250 000 PLN
Powierzchnia
100 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
1

Zapraszam na prezentacje, wyjątkowo ładnego mieszkania na granicy Gocławia i Wawra przy ul. Poprawnej 16.

Mieszkanie:
Stylowo urządzone 100 m2 na które składa się: salon z aneksem kuchennym, przedpokój, łazienka i spiżarnia, dwie sypialnie, łazienka i garderoba oraz poddasze przystosowane do całorocznego użytkowania. Mieszkanie często odświeżane, Właścicielka pasjonatka designu co dwa lata przeprowadzała gruntowna wymianę mebli i przeprowadzała drobne remonty. Stan idealny !!!

Budynek:
Czterolokalowy budynek mieszkalny, dwa mieszkania na parterze i dwa na piętrze. Materiał budowlany Porotherm docieplony 12cm Styropianem. Instalacje: prąd, gaz, wodociągi, szambo (kanalizacja na przestrzeni najbliższych dwóch lat, osiedle zgłoszone do podłączenia), światłowód Orange.

Okolica:
Niska zabudowa, szeregi, bliźniaki i domy wolnostojące, w pobliżu szkoła i przedszkole, sklepy i usługi. 10min spacerem na Gocław, 25-30 min samochodem do centrum w szczycie, 12-15 min poza szczytem.

Stan Prawny:
Mieszkanie - odrębna własność (założona Księga Wieczysta)
Garaż i komórka lokatorska -  odrębna własność (założona Księga Wieczysta)

Cena i opłaty:
Opłaty miesięczne całkowite (gaz, prąd, wodociągi, opróżnianie szamba) około 1000 zł miesięcznie
Cena mieszkania: 1.250.000 zł
Cena garażu i komórki lokatorskiej: 50.000 zł

Patryk Jabłoński
Doradca ds. nieruchomości 
tel. 519 559 001
Kingdom Real Estate

Przy zakupie pobieramy prowizję

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Komunikacja: Autobus
Patryk Jabłoński

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KINGDOM REAL ESTATE Sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest KINGDOM REAL ESTATE Sp. z o. o. z siedzibą przy Walecznych 2/13, 03-917 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres m.bzdyra@kingdom.waw.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu